تا قبل از این همیشه برای امنیت کامپیوترهایمان نگران بودیم که مبادا به بدافزار مبتلا شود و یا اطلاعات شخصی ما توسط تروجان‌ها به سرقت برده شود، اما با گذشت زمان و پیشرفته شدن دستگاه‌های همراه مثل گوشی‌های و تبلت‌ها، پای بدافزارها و ویروس‌ها به این دستگاه‌ها نیز باز شده است.

ضرورت داشتن یک آنتی ویروس قدرتمند بر روی دستگاه تبلت و یا تلفن همراه شما چقدر است؟ برای یافتن پاسخ این سؤال خودتان به سؤالات زیر پاسخ دهید.
  • آیا به همان میزان که اطلاعات شخصی کامپیوترتان برای شما اهمیت دارد، اطلاعات تبلت و گوشی تلفن همراه شما برایتان اهمیت دارد؟
  • چقدر به فایل‌ها و اطلاعات شخصی حاضر بر روی گوشی تلفن همراه خود اهمیت می‌دهید؟
  • آیا می‌دانید بسیاری از نرم‌افزارها پس از نصب به اطلاعات شخصی شما دسترسی کامل دارند؟
  • هزینه تماس و ترافیک مصرفی اینترنت تلفن همراه شما بیش از حد انتظار است؟
  • شارژ باتری دستگاه شما حتی زمانی که از آن استفاده نمی‌کنید خیلی زود تمام می‌شود؟
  • علی‌رغم قدرت رم و پردازنده بالا باز هم دستگاه شما کند عمل می‌کند؟
  • آیا نسخه‌های آزمایشی چند روزه و رایگان آنتی‌ویروس‌های موجود در ابزار جوابگوی نیاز ما هستند؟
  • تهیه لایسنس آنتی‌ویروس‌های خارجی در کشور ما کار ساده و همیشه در دسترسی است؟
  • خرید لایسنس دائمی آنتی‌ویروس Dr.Web با قیمت 75 دلار برای یک گوشی 150 دلاری مقرون به صرفه است؟
آن روی سکه پیشرفت و توسعه مداوم سیستم عامل اندروید، افزایش تعداد بدافزارهای مبتنی برا آن است، از این رو شرکت پویش‌پرداز سرخ با تکیه بر دانش کادر فنی خود و در نظر گرفتن شرایط و محدودیت‌های هم‌وطنان عزیز اقدام به تهیه محافظ چندمنظوره گوشی دستگاه اندرویدی شما تحت عنوان موبایل‌گارد با زبان کاملا فارسی نموده است.

موبایل‌گارد یک برنامه امنیتی چندمنظوره و آنتی‌ویروس قدرتمند است که با محیطی ساده امکانات زیر را برای شما فراهم می‌سازد:
آنتی‌ویروس قدرتمند
بحش شناسایی ویروس بسیار سبک و بر پایه موتور دو آنتی‌ویروس قدرتمند اندرویدی Dr.Web و Bitdefender عمل می‌کند که به واسطه سرور اختصاصی موبایل‌گارد همواره زمینه به روز رسانی دیتابیس اورجینال این دو آنتی‌ویروس را همواره فراهم می‌کند و با قابلیت جستجوی لحظه‌ای و زمان‌بندی شده، دستگاه شما را در برابر جدیدترین ویروس‌ها و بیش از صدها بدافزار و برنامه‌های مخرب و جاسوسی از پیش شناسایی‌شده ایمن می‌سازد.
ساده و سبک
موبایل‌گارد با محیط کاملا فارسی و زبان بسیار ساده به بیان امکانات سیستم و اثرات مخرب هر یک از برنامه‌ها و فایل‌های حاضر بر روی دستگاه شما می‌نماید و امکانت بهره‌وری از آن را برای همگان فراهم می‌سازد، علاوه بر این موبایل‌گارد با حذف ماژول‌های گذافیکی سنگین و ساده‌سازی محیط، حداقل حافظه رم و پردازنده را به خود اختصاص می‌دهد تا امکان استفاده از آن بر روی دستگاه‌های اندرویدی با سخت‌افزار ضعیف نیز امکان‌پذیر باشد.
سیستم شناسایی تبلیغات
بسیاری از برنامه‌ها با داشتن افزونه‌ها و بنرهای تبلیغاتی علاوه بر مصرف اینترنت و ایجاد مزاحمت، بعضا اطلاعات شخصی شما را برای شبکه‌های تبلیغاتی ارسال می‌نمایند. سیستم شناسایی آگهی مخرب موبایل‌گارد به شما کمک می‌کند که این برنامه‌ها را شناسایی نمایید و سبت به حذف آن‌ها اقدام کنید.
کنترل دسترسی برنامه‌ها
بسیاری از برنامه‌ها دسترسی‌های غیر ضروری به بخش‌های مختلف دستگاه اندرویدی شما را می‌طلبند بی آنکه شما از آن‌ها خبر داشته باشید، در بخش کنترل دسترسی برنامه‌ها شما می‌توانید دسترسی‌های هر یک از برنامه‌های نصب شده روی دستگاه را کنترل نمایید.
فیلرتینگ تماس
در بخش فیلترینگ تماس می‌توانید محدودیت‌های تماسی مورد نظر خود، نظیر قفل والدین، مسدود کردن دریافت تماس و پیامک از شماره‌های خاص و ناشناس را اعمال نمایید و یا سرویس‌های پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود نمایید.
تهیه پشتیبان و بازیابی اطلاعات
اگر محتوای صندوق ورودی پیامک‌ها و گزارشات تماس‌های شما زیاد شه است و این فرآیند موجب عملکرد سنگین دستگاه شما شده است و قصد نگهداری پیامک‌های خود را دارید می‌توانید با استفاده از امکانات این بخش اطلاعات دستگاه خود را در قالب آرشیو هفتگی نگهداری نمایید و هر زمان که لازم شد آن‌ها را بازیابی نمایید و یا به دستگاه جدید خود منتقل کنید بی آنکه خللی در سرعت عملکرد دستگاه شما ایجاد شود.
مدیریت برنامه‌ها
موبایل‌گارد یک فایل‌منیجر ساده و قدرتمند نیز به همراه دارد که گزارش کاملی از عملکرد برنامه، مدت زمان اجرا و میزان حافظه رم اشغال‌شده را به کاربر نمایش می‌دهد و امکان بستن برنامه‌های در حال اجرای غیر ضروری را تنها با یک اشاره فراهم می‌نماید.
ویجت
موبایل‌گارد با یک ویجت ساده و سبک دسترسی سریع شما را به برنامه و یا اسکن فوری و زمانبندی‌شده فراهم می‌سازد.
به روز رسانی خودکار
دیتابیس اصلی آنتی‌ویروس که شامل کلیه آسیب‌های شناسایی‌شده توسط دو آنتی‌ویروس Dr.Web و Bitdefender می‌باشد به صورت روزانه با صرف حداقل ترافیک لازم به واسطه سرور موبایل‌گارد به روز رسانی می‌شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به شرکت پویش‌پرداز می‌باشد